″Se včasih gledam v ogledalo, je za videt bore malo:
ena čupa, velik nos in kup kosti!
A drugi lepi in postavni, operirani al pa naravni
so krasni, prava paša za oči …
Pa rečem: klinc pa lepota, klinc pa lepota,
glavno, da je glava cela, glavno, da srce še dela!″,

 
nam je v četrtek zvečer prepeval Adi Smolar. »Lepota ni pogoj za srečo. Ko se zjutraj pogledam v ogledalo, si rečem: ′Pozdravljen, lepotec′. In grem veselo v nov dan.« To je ena od misli s katero nas je hotel spomniti, da smo edinstveni, neponovljivi in se moramo imeti radi takšne, kakršni smo, ter živeti čim bolj polno. Skozi celoten koncert nas je nagovarjal s svojimi pesmimi kot so Bognedaj, da bi crknu televizor, Daleč je za naju pomlad, Zlo počas, Tagada, Dvajset ljubic in še mnogo drugih, ki nam na zabaven način prinašajo globoka sporočila.

Tina Rihtar